Мільйони готівкою і швейцарський годинник з рожевого золота: голова Чернівецької облради Іван Мунтян показав свої статки

Мільйони готівкою і швейцарський годинник з рожевого золота: голова Чернівецької облради Іван Мунтян показав свої статки

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян подав електронну декларацію про доходи і витрати у 2016 році, вказавши дохід 233 тис 017 грн.

Про це свідчать дані, оприлюднені в електронній декларації Мунтяна на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, пише molbuk.ua

Згідно з оприлюдненими даними, усі задекларовані Мунтяном 233 тисячі гривень – це зарплата посадовця.

Мунтян володіє земельними ділянками у селі Кам’янка Глибоцького району (1313 кв.м., 8084 кв.м., 2866 кв.м., 20543 кв.м.), ще шість земельних ділянок задекларовані на дружину посадовця.

Також голова облради задекларував два об’єкти незавершеного будівництва – житловий будинок площею 650 кв.м. та будинок відпочинку площею 500 кв.м.

Окрім того, Мунтян задекларував швейцарський чоловічий наручний годинник Perrelet. В описі майна вказано, що корпус годинника зроблений із рожевого золота. Дружина посадовця задекларувала каблучку з дрібним коштовним камінням, а також дві шуби.

Водночас дружина Мунтяна володіє 100 відсотками власності ПП \”Науково-виробниче підприємство \”МІМ\”, 25-ма відсотками \”Товариства з додатковою відповідальністю \”Глибоцький міжрайагропостачсервіс\”. Син Івана Мунтяна задекларував 100% прав власності \”Товариства з обмеженою відповідальністю \”МІЛКО-М\”.

Голова облради вказав у своїй е-декларації наявність готівкових коштів розміром 850 тис грн., 87 тис доларів США, 51 тис євро.

Дружина чиновника зберігає готівкою 1,7 млн грн, 110 тис доларів США та 47 тис євро.