Мільйони готівкою і швейцарський годинник з рожевого золота: голова Чернівецької облради Іван Мунтян показав свої статки

Мільйони готівкою і швейцарський годинник з рожевого золота: голова Чернівецької облради Іван Мунтян показав свої статки

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян подав електронну декларацію про доходи і витрати у 2016 році, вказавши дохід 233 тис 017 грн.

Про це свідчать дані, оприлюднені в електронній декларації Мунтяна на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, пише molbuk.ua

Згідно з оприлюдненими даними, усі задекларовані Мунтяном 233 тисячі гривень – це зарплата посадовця.

Мунтян володіє земельними ділянками у селі Кам’янка Глибоцького району (1313 кв.м., 8084 кв.м., 2866 кв.м., 20543 кв.м.), ще шість земельних ділянок задекларовані на дружину посадовця.

Також голова облради задекларував два об’єкти незавершеного будівництва – житловий будинок площею 650 кв.м. та будинок відпочинку площею 500 кв.м.

Окрім того, Мунтян задекларував швейцарський чоловічий наручний годинник Perrelet. В описі майна вказано, що корпус годинника зроблений із рожевого золота. Дружина посадовця задекларувала каблучку з дрібним коштовним камінням, а також дві шуби.

Водночас дружина Мунтяна володіє 100 відсотками власності ПП \”Науково-виробниче підприємство \”МІМ\”, 25-ма відсотками \”Товариства з додатковою відповідальністю \”Глибоцький міжрайагропостачсервіс\”. Син Івана Мунтяна задекларував 100% прав власності \”Товариства з обмеженою відповідальністю \”МІЛКО-М\”.

Голова облради вказав у своїй е-декларації наявність готівкових коштів розміром 850 тис грн., 87 тис доларів США, 51 тис євро.

Дружина чиновника зберігає готівкою 1,7 млн грн, 110 тис доларів США та 47 тис євро.

Новини Партнерів