Запуск онлайн-сервісу Uklonу Чернівцях

Відтепер онлайн-сервіс замовлення авто Uklon доступний і у Чернівцях.
Протестувати функціонал можна, завантаживши додаток Uklon в AppStore чи Googleplay. Вартість поїздок стартує від 30 гривень. А для усіх нових клієнтів у Чернівцях діє знижка 50% на перші три поїздки!

«Напевно, 2020 рік ні для кого не був легким. Uklon – не виключення. Але цьогорічні перешкоди принесли й позитивні виклики для компанії, які стимулювали її розвиток і розширення. Томуми дуже пишаємось ще одним новим містом на карті, де є Uklon і дякуємо усім, хто любить наш сервіс”, – каже співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Перша поїздка через додаток Uklon була виконана 25 березня 2010 року й цього року компанія святкує своє 10-річчя.

 

“Чернівці і Житомир – 2 останні відкриті міста з 8 нових у цьому році. Наразі онлайн-сервіс Uklon має найбільше географічне покриття в Україні, охоплюючи 19 міст різних регіонів. Цей факт мотивує нас щоденно працювати над якістю послуг і покращувати роботу сервісу”, – розповідає директор з розвитку Uklon Максим Остапюк.

 

Нагадаємо, щоUklon відмовився від співпраці з надбюджетними автівками та підвищив суму безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу до 1 мільйону гривень.