За місяць буковинці купили в автосалонах 55 нових машин: яка марка найпопулярніша

Впродовж листопада у Чернівцях та області придбали 55 нових автомобілів на загальну суму 1,6 млн доларів США.

Toyota стала найпопулярнішою маркою у регіоні. Минулого місяця на Буковині придбали 10 таких автомобілів. Також був попит наFordі Kia. Частка цих трьох брендів склала 40% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей лідерство по кількості продажів отримав кросоверFordKuga. Крім нього минулого місяця часто реєстрували ToyotaRAV4 і MazdaCX-5.

У листопадіна Буковині зареєстрували 45 кросоверів, що складає 82% від загального обсягу авторинку регіону.Частка машин з дизельними моторамисклала 30%.Автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання склали 26% від усіх зареєстрованих машин.

Загалом в Україні впродовж листопада зареєстрували 7,1 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн доларів США. Найдорожчими авто, які купували українці у листопаді стали: 1 Rolls-RoyceCullinan (475 тис. доларів), 1 Rolls-RoyceWraith (450 тис. доларів), 2 AstonMartin DBX (кожен вартістю від 250 тис. доларів) і 2 BentleyContinental GT (по 300 тис. доларів за авто).

Нагадаємо, у жовтніу Чернівцях та областітакож зареєстрували 55 нових автомобілів. Тоді сума витрат на покупку нових авто становила 1,5 млндоларів США.