Новорічні знижки й особливий графік в «АТБ» позбавлять мешканців Буковини метушні перед святами та зайвих витрат

Напередодні довгоочікуваних зимових свят для зручності більш ніж чотирьох мільйонів клієнтів «АТБ», у тому числі й мешканців нашої Буковини, супермаркети працюватимуть без вихідних і  свят. Понад 3,5 тисячі гарантовано свіжих продуктів до новорічного столу можна буде купити за максимально вигідними цінами в будь-який день тижня  в зручний час. Крім того, до свят в усіх магазинах лідера вітчизняного ритейлу проходить акція «Новорічні знижки “АТБ”», яка приємно здивує покупцівнеймовірним цінопадом. З 16 грудня до 12 січня включно в магазинах «АТБ»пропонують  грандіозні знижки – до 45% практично на всі групи товарів! Акційні продукти позначені спеціальними цінниками. У цей період складніше буде відшукати неакційні! Повний перелік акційних товарів, на які  поширюються новорічні знижки,можна подивитися на сайті.

Також залишаються чинними добре знайомі покупцям акції:  «Економія», «7 днів», «Товар дня» (до -50%) тощо. Нинішні ж новорічні знижки в «АТБ» зроблять доступнішими навіть улюблені імпортні делікатеси.

«Ми системно підходимо до питань, які важливі для більш ніж чотирьох мільйонів наших покупців – це комфорт, гарантована якість та доступні ціни. Ефективно вирішувати ці завдання нам вдається завдяки впровадженню сучасних інноваційних ідей  і створенню додаткових клієнтських сервісів», – поділився Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Зручні супермаркети «АТБ» (у 24 областях України, включаючи й нашу Чернівецьку, вже функціонують 1186таких магазинів) радо приймають клієнтів у будь-який зручний час: сім днів на тиждень, без вихідних, свят, переобліків, обідніх перерв тощо. Такий формат у поєднанні зі зручним розташуванням магазину, просторими майданчиками для паркування, сучасною  викладкою товарів, лаконічним дизайном торгових залів і гарантовано якісними товарами максимально відповідає потребам споживачів. Варто також зазначити, що в обласних центрах і великих населених пунктах багато дискаунтерів «АТБ» працюють у режимі 24/7. Це стає особливо актуально в період новорічних і різдвяних свят, коли українці традиційно готуються до сімейного застілля. Щоб запастися гарантовано свіжими та безпечними продуктами за доступними цінами в «АТБ», немає необхідності спеціально вибирати  час –  їх можна купити в будь-який зручний момент.

Цього року не залишаться без улюблених смаколиків навіть ті, хто напередодні свят не має часу на похід до магазину. Навесні поточного року відкрився перший в країні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу –  тепер все потрібне можна замовити онлайн. Весь процес приймання замовлення, його обробки та доставки товарів на зазначену клієнтом адресу здебільшого займає навіть менше часу, ніж ми зазвичай очікуємо кур’єра з піцою. Такий сервіс не тільки дозволив мільйонам українців, включаючи й мешканців Буковини, підтримувати гідний рівень життя в умовах суворого карантину, але й став дуже популярним нині.

Крім того, в «АТБ»у 2020-му з’явився сервіс попереднього замовлення. Отже, покупцеві більше немає необхідності витрачати час на пошуки продуктів в торговому залі, хоча це й нескладно, бо магазини мережі облаштовані лаконічно та максимально зручно для клієнтів. Зекономити час і мінімізувати контакти з іншими покупцями простіше простого, зібравши свій продуктовий святковий набір онлайн і обравши будь-який магазин, де вам його  зручно отримати. Оплатити  замовлення також можна онлайн, після чого лише показати чек в спеціально відведеній зоні магазину. Весь цей процес займе усього кілька хвилин. Погодьтеся, це швидко та зручно, особливо в період підготовки до свят.

Марія Коротич

 

 

peredplata