Аудит на Буковині: які порушення виявили аудитори

Аудитори Буковини забезпечили протягом січня-лютого 2021 року відшкодування втрат на суму понад 5 млн грн та отримання економічного ефекту на суму 4,2 млн. грн.

 За результатами проведених протягом січня – лютого 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму майже 9,4 млн грн, та втрат внаслідок неефективних управлінських рішень на суму понад 83,1 млн гривень.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, зважаючи на порушення, виявлені у попередніх звітних роках, на суму понад 5 млн гривень.

За результатами проведених 2 державних фінансових аудитів надано 20 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від упровадження яких відповідно до пропозицій, наданих в минулих періодах, досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 4,2 млн гривень.

До правоохоронних органів передано матеріали 6 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких відповідно до раніше переданих розпочато 4 досудових розслідування. Крім того, за результатами участі у перевірках правоохоронних органах вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Про це інформує Управління  Західного  офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області.

 

 

 

 

peredplata