В Чернівецькій області запрацює нова онлайн мапа для комфортного сортування

 До міжнародного Дня Землі  активісти запустять нову онлайн платформу – мапу для комфортного сортування. У чому її особливість?

Національна мапа пунктів приймання вторинної сировини дозволить жителям Чернівецької області за лічені секунди  знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розроблено з метою допомогикожному під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини.

Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.

Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття громадян.

«Закликаємо активних громадян вносити зміни: додавати пункт, якщо його немає на мапі, видалити, якщо з певних причин він більше не працює. Для редагування необхідно надати контакти, вказати адресу, фракції та, за можливості, прикріпити фото. Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу недостовірної інформації. Тільки завдяки спільній роботі ми маємо змогу створити мапу, яка буде корисною в усіх куточках України: від великих міст до маленьких селищ», – коментує Президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’sdoitUkraine» – Юлія Мархель.

Проєкт розроблений командою Всеукраїнського молодіжного руху «Let’sdoitUkraine». За підтримки Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру. Генеральний партнер – компанія PepsiСo Україна за підтримки фонду PepsiCoFoundation спільно з Міжнародним молодіжним рухом «SchoolRecyclingWorld».

Організатори закликають жителів Чернівецької області бути активними та ініціативними – ділитися актуальною інформацію про сортування з іншими. Серед найактивніших учасників будуть проводитися конкурси, змагання та розігруватися цікаві призи.

До 2023 року планується максимально покрити карту України точками прийому, після якого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.

Офіційний запуск онлайн платформи відбудеться 22 квітня об 11:00 в Укрінформ. Акредитація ЗМІ за телефоном 0979289870 або за адресоюldupresscenter@gmail.com

Створюємо разом! Сортуємо щодня!

Дізнавайтеся більше в новинах на сайті letsdoitukriane.org.

peredplata