Незважаючи на локдаун, буковинці з початку року купили нових авто на 5 млн доларів

У першому кварталі поточного року в Чернівцях та області придбали 150 нових автомобілів. Сума покупок становила 5 млн доларів США.

Лідером серед брендів у січні-березні бувToyota. Майже 50 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авточасто обирали Renault,Kia, Volkswagen і Ford, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

КросоверToyotaRAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив 11% ринку.Також у регіоні часто реєстрували KiaSportage і ToyotaLandCruiserPrado.

Понад 85% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами склала 40% ринку, а середній об’єм двигуна становив 2,1 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 58%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у першому кварталі, перевищила 33 тис. доларів.

Загалом у першому кварталі поточного року українці придбали 21 000 нових автомобілів. Сума покупок становила 660 млн доларів США. Лідером серед брендів у січні-березні був Toyota, а серед моделей –ToyotaRAV4. Найдорожчими автомобілями першого кварталу були Rolls-RoyceCullinan і Wraith (кожна майже по 500 тис. доларів); один AstonMartinDB11 (270 тис. доларів) і два DBX (по 260 тис. доларів), три BentleyFlyingSpur, три ContinentalGT і п’ять Bentayga (вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів).

Нагадаємо, впродовж 2020 рокув Чернівцях та області реалізували 700 нових автомобілів на загальну суму 20 млн доларів. Тоді бестселером був кросовер RenaultDuster.