Медики чернівецької “швидкої” отримають 13 нових автомобілів для транспортування пацієнтів з Сovid-19

Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримає 13 нових автомобілів швидкої допомоги типу В, виготовлених лідером українського ринку медичного спецтранспорту – компанією “Автоспецпром”. Ці “швидкі”–частина великого замовлення ДП “Медичні закупівлі”.Загалом ТОВ “Автоспецпром” виготовив для ДП 142 автомобілі швидкої медичної допомоги типу В.

 

“Швидкі” такого типу складають більшу частину автопарку системи екстреної медичної допомоги України і більшості європейських країн. Вони виїжджають на виклики найчастіше, тому мають у медичному салоні повний комплекс устаткування для надання основної медичної допомоги поза межами лікарні та безпечного перевезення пацієнтів. Зокрема, завдяки наявним у комплектації засобам дихальної підтримки вони підходять для транспортування хворих на коронавірусну хворобу.

 

Усі автівки виготовлені на базі CitroenJumper. Базове шасі, як і медичне устаткуванняповністю відповідають стандарту ДСТУ EN 1789:2015 “Автомобілі швидкої медичної допомоги”, що засвідчили під час процедури прийому-передачі машин представники ДП “Медичні закупівлі України”, а також незалежні експерти.

 

“Два тижні тому ми передавали до регіонів “швидкі” типу С – реанімобілі, – а тепер передаємо автівки класу В, – говорить заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін. – Ми докладаємо всіх зусиль, аби наші медики були забезпечені найсучаснішими машинами як для боротьби зкоронавірусною хворобою, так і з будь-якими іншими загрозами здоров’ю українців”.

 

ТОВ “Автоспецпром” та ДП “Медичні закупівлі України” уклали низку угод про закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги наприкінці минулого року. Раніше компанія вже передала “Медзакупівлям” 104 реанімобілі.Таким чином, “Автоспецпром”загалом виготовив на замовлення держпідприємства 246 “швидких”. І наразі повністю виконав всі зобов’язання за умовами контрактів.

 

Довідково

ТОВ “Автоспецпром” розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні й головним постачальником медичного автотранспорту для державних і приватних медичних установ України. Наприкінці листопада 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності від європейського автогіганта PSA Groupe, ставши першим українським виробником “швидких”, який отримав документ такого рівня.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються у типах А1, А2, В і С на шасі Citroen, Peugeot і Mercedes. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

У квітні та травні 2020 року PSA Groupe і ТОВ “Автоспецпром” разом реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров’я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану “швидких” брендів Peugeot і Citroen. Спільно компанії відремонтували 100 “швидких”.

Groupe PSA (PeugeotSocieteAnonyme) – французька автомобілебудівна компанія. Це другий за величиною виробник автомобілів у Європі і власник таких брендів як Citroen, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

 

peredplata