Платні та безкоштовні парковки: Чернівці поділять на три зони паркування

У Чернівцях розробили концепцію з розвитку паркування. Вона передбачає поділ міста на три паркувальні зони, створення нових майданчиків та стоянок, а також розробку карти з інформацією.

Про це на брифінгу сказав заступник міського голови Василь Зазуляк.

Платні та безкоштовні парковки

У місті з’являться обладнані майданчики безоплатного паркування. На них обмежать час паркування. Такі майданчики будуть біля будівель медзакладів, садків та шкіл, ЦНАПів тощо.

Майданчики платного паркування будуть обов’язково облаштовані біля закладів підвищеної активності. Поряд з ринками, розважальними центрами, вокзалами тощо.

Як обладнають платні майданчики для паркування

У межах парковки буде паркувальний автомат або платіжний пристрій. Також розмістять інформаційні стенди, де буде QR-код, через який можна буде розрахуватися за послугу.

Місто поділять на три зони

Вартість послуги за паркування різнитиметься залежно від зони. Їх у Чернівцях буде три. Ціни за паркування мають затвердити на виконкомі, наразі вони невідомі.

Перша зона. Це центральна частина міста — вулиці в районі Головної (від Кафедральної до Заньковецької), Університетської, Сковороди, Українки, а також площ Філармонії та Соборної.

Друга зона. Охоплюватиме вулиці від Садової до Героїв Майдану, Пумнула, 29 Березня, від Нагірної до Пирогова, Київську, Драгоманова, Томащука, Коцюбинського, Главки, Вовчка, 28 Червня, Хмельницького, від Залізничного вокзалу до Гагаріна, Сагайдачного, Руську до Кобилиці, Головну до Садової та прилеглі.

Третя зона. Решта міста, яка не увійшла в перші дві зони.

Концепцію мають затвердити рішенням сесії, яка відбудеться наприкінці червня. Її планують реалізувати впродовж чотирьох років.

Джерело: Суспільне Буковина

Новини Партнерів