На Буковині триває набір на військову службу за контрактом

Від початку року понад 450 наших краян приєднались до артилерійських, гірсько-штурмових, десантно-штурмових, мотопіхотних бригад, а також частин Морської піхоти, Сил спеціальних операцій та інших. З них більше 10% – жінки, які дедалі частіше обирають військові професії, пов’язані зі зброєю та бойовою технікою.

    Визначитись із майбутньою посадою та місцем служби охочим поповнити військо допомагають в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, а також при спілкуванні з представниками частин. Після співбесіди кандидат подає відповідні документи, проходитьпрофесійно-психологічний відбір та медичне обстеження.      

    Ті, хто вдягнув однострій вперше та немає досвіду, здобувають військово-облікову спеціальність за два-три місяці в навчальних центрах, звідки вибувають до обраного місця служби.      

      При укладанні першого контракту надається допомогавід 18160 гривень залежно від звання. Грошове забезпечення рядового складу становить в середньому від 11000 гривень, або від 13000 гривень залежно від частини та посади. Під час виконання завдань на другій і першій лініях в районі проведення ООС вояки отримують щомісяця додатково 6500 та 17000 гривень відповідно, та від 5000 гривень за умов відсутності дисциплінарних порушень. Так, грошове забезпечення рядового механізованої бригади з невеликим терміном вислуги на передовій складає від 33000 гривень.

      Контрактники за рахунок держави забезпечуються речовим майном, харчуванням, медичним обслуговуванням та пільговим курортно-санаторним відпочинком. Щорічно отримують кошти на оздоровлення в розмірі місячного заробітку.

      Протягом всього терміну служби за офіційно працюючими особами зберігається посада та середня зарплатня на попередньому місці роботи.

        За житло, яке орендує контрактник, компенсуються кошти у вигляді щомісячної виплати в сумі від 2850 грн. в обласних центрах та від 1900 грн в інших населених пунктах. При переїзді на нове місце служби військовослужбовцю виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення та 50% від цієї суми на кожного члена родини.

      Детальніше про укладання контракту можна ознайомитись в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (раніше військові комісаріати)  за місцем реєстрації, а також отримати консультацію за телефонами: 0509480349, (0372)524349.

 

Прес-служба Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.