Введення е-квитка та обов’язкове розміщення системи оголошення зупинок: у Чернівцях затвердили нові вимоги до перевізників

26 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули 55 питань порядку денного.

Зокрема, виділили майже 100 тисяч гривень на матеріальну допомогу людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ще 100 тисяч – на фінансову допомогу медикам, які лікують “ковідних” хворих.

За що ще проголосували:
  • Створили команду, яка відповідатиме за соціальний захист дітей. Вона працюватиме в межах проєкту «Друг дитини», який реалізуємо спільно з благодійним фондом Марти Левченко. Її представники визначатимуть, хто з дітей потребує додаткового нагляду та підтримки задля забезпечення їх прав на мирне та щасливе дитинство.
  • Оголосили конкурс на перевезення за 15 маршрутами. При цьому затвердили новий зразок договору на перевезення – він передбачає готовність переможців до введення е-квитка та обов’язкове розміщення системи оголошення зупинок. Не менш важливо! Новий договір передбачає анулювання, якщо маршрут відредагують, коли буде змінено маршрутну сітку міста! Відтак перевізників визначатимемо лише в межах конкурсу.
  • Затвердили Положення та склад міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва «Асоціація платників податків». Створили її для розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу, формування для нього сприятливого правового середовища, спрощення та оптимізації процедур видачі дозвільних документів. Це своєю чергою сприятиме соціально-економічному розвитку громади. Так, рада буде майданчиком для відкритого обговорення податкових, інвестиційних та інших рішень, які приймають в місті.

Джерело: city.cv.ua


peredplata