Допомога при інсульті – кровопускання

Допомога при інсульті - кровопусканняЦе порада від китайського професора.

Тримайте вдома шприц або голку. Це дивовижний і нетрадиційний спосіб порятунку від інсульту. Прочитайте це до кінця і після цього перешліть його далі, ви ніколи не знаєте, він може допомогти комусь в один прекрасний день.

Це дивно. Будь ласка, майте на увазі ці прекрасні поради. Приділіть час, щоб прочитати це. Ви ніколи заздалегідь не знаєте, що чиєсь життя може залежати від вас.

\”Мій батько був паралізований і пізніше помер від інсульту. Шкода, що я не знав про цю пораду першої допомоги раніше. Коли вдаряє інсульт, капіляри в мозку поступово будуть розриватися. Коли виникає інсульт, зберігайте спокій. Незалежно від того, де знаходиться жертва, не рухайте його / її. Тому що, якщо переміщати, капіляри лопнуть!

Допоможіть жертві сісти, а потім кровопускання може бути розпочато.

Якщо у вашому будинку у вас є шприц для ін\’єкцій, це було б найкраще, в іншому випадку, швейні голки або шпильки теж пригодяться.

1). Потримайте голку / шпильку над вогнем, щоб стерилізувати їх, а потім використовувати для проколу кінчиків всіх 10 пальців на руках.

2). Немає ніяких конкретних акупунктурних точок, просто укол

3). Уколоти так, щоб кров витікала.

4). Якщо кров не починає капати, стисніть проколоті пальці вашими пальцями.

5). Коли всі 10 пальців кровоточать, зачекайте кілька хвилин, після чого жертва прокинеться.

6). Якщо рот жертви, скривився, потягніть за вуха, поки вони не стануть червоними.

7). Тоді уколіть мочку кожного вуха два рази, так щоб дві крапельки крові вийшли з кожної мочки. Через кілька хвилин жертва повинна отямитися

Зачекайте, поки жертва прийде в нормальний стан без яких-небудь ненормальних симптомів, потім надішліть його ( її) в лікарню. В іншому випадку, якщо він / вона була доставлена в лікарню в машині швидкої допомоги в поспіху, тряска при поїздці призвела б до того, що капіляри в мозку жертви лопаються.

Якщо йому / їй вдається впоратися з ходьбою, то вони, слава Богу, врятовані. Я дізнався про кровопускання для порятунку життя від фахівця в китайській традиційній медицині доктора Ха Бу Тіна, який живе в San-Juke.

Крім того, у мене був практичний досвід роботи з цим методом, тому я можу сказати, що метод є ефективним на 100%.

У 1979 році я викладав в Фунг Гаап коледжі в Тай Чунг. Одного разу я був у класі, коли інший вчитель прибіг в мій клас і схвильовано сказав: \”пані Лю, швидко йдіть, наш керівник переніс інсульт!\”. Я відразу ж відправилася на 3-й поверх. Коли я побачила нашого керівника пана Чень Фу Тянь, він був блідий, його мова була невиразною, його рот був викривлений – всі симптоми інсульту.

Я відразу ж попросила одного із студентів – практикантів піти в аптеку за межами школи, щоб купити шприц, який я використала для уколів у всі 10 пальців пана Чень. Після кількох хвилин, коли всі 10 пальців були в крові (кожен з краплею крові з горошину), обличчя пана Чень відновило свій колір і свідомість з\’явилася в його очах. Але його рот був все ще перекошений. Так що я потягнула його за вуха, щоб заповнити їх кров\’ю. Коли його вуха стали червоними, я вколола його в праву мочку вуха два рази і випустив дві краплі крові. Коли обидві мочки вух були з двома краплями крові на кожній, сталося диво. Протягом 3-5 хвилин форма рота повернулася до нормальної, і його мова стало ясною.

Ми дозволили йому трохи відпочити і випити чашку гарячого чаю, потім ми допомогли йому спуститися по сходах і довезли до Вей Вах лікарні. Він полежав там одну ніч і був випущений на наступний день, щоб повернутися в школу викладати! Все працювало нормально. Не було жодних наслідків, хоча зазвичай жертви інсульту страждають через непоправних розриви капілярів мозку на дорозі в лікарню. Як результат, ці жертви ніколи не одужують. Таким чином, інсульт є другою поширеною причиною смерті. Щасливчики, навіть залишившись в живих, можуть виявитися паралізованим на все життя. Така жахлива річ не повинна відбутися ні в чиєму житті.

Якщо ми всі будемо пам\’ятати цей метод кровопускання і починати процес порятунку негайно, протягом короткого часу, жертва буде повернута до 100% нормальності.

Якщо можливо, будь ласка, перешліть це, після прочитання, всім у вашому списку. Це може допомогти в майбутньому врятувати комусь життя від інсульту.

Джерело