У Чернівецькому кардіоцентрі врятували жінку, яка дві години перебувала у стані клінічної смерті

Фахівці Чернівецького обласного клінічного кардіологічного центру врятували жінку, яка дві години перебувала у стані клінічної смерті. За цей час пацієнтці провели 26 дефібриляцій серця.
 
«Карета швидкої доправила пацієнтку у стані клінічної смерті з частотою пульсу 180 і більше ударів за хвилину. Через таку велику кількість скорочень її серце відмовлялося працювати і не заповнювалося кров’ю. Відтак у неї критично порушився кровообіг, мозок та інші органи не забезпечувалися кров’ю, що могло призвести до незворотніх ускладнень або й смерті», – розповідає завідувач відділенням інтенсивної терапії ОКНП «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр» Дмитро Онофрейчук.
 
Щоб врятувати 66-річну чернівчанку, у реанімаційному відділенні кардіоцентру протягом двох годин хворій зробили 25 дефібриляцій і лише на 26-й її серце запрацювало.
 
Завдяки оперативно наданій кваліфікованій допомозі хвору швидко вивели з критичного стану і в неї повністю відновився мозковий кровообіг, не постраждала нервова та інші системи й органи. Після подальшого лікування у стаціонарі кардіоцентру жінка була виписана додому. Днями вона приходила на контрольне обстеження та щиро дякувала своїм рятівникам за життя.
 
Джерело: Четрнівецька обласна рада
 
 
 

peredplata

Залишити відповідь