Медкомісія Чернівецької облради рекомендує накласти мораторій на перенесення ендокринологічного диспансеру до іншого медзакладу (ФОТО+ВІДЕО)

Медкомісія Чернівецької облради рекомендує накласти мораторій на перенесення ендокринологічного диспансеру до іншого медзакладу (ФОТО+ВІДЕО)Комісія з питань охорони здоров\’я Чернівецької обласної ради рекомендуватиме облраді накласти мораторій на перенесення стаціонарного відділення обласного ендокринологічного центру до будь-якого іншого лікувального закладу. Таке рішення члени комісії прийняли на виїзному засіданні, яке провели у вівторок, 13 вересня, в приміщенні центру, передає кореспондент БукІнфо.

\”Це питання ми вже розглядали на останній комісії, але колектив звернувся ще до голови обласної ради, нам його знову направили на розгляд. Тому ми вирішили прийти в цю лікувальну установу. Хотіли би почути думки двох сторін, адже рішення має прийматися на сесії обласної ради\”, – зауважив Ігор Малишевський, голова комісії з питань охорони здоров’я, соцзахисту та захисту учасників АТО Чернівецької облради.

Під час засідання працівники ендокринологічного центру розповіли про важливість функціонування їхнього закладу для хворих на діабет Буковини. А також наголосили на тому, що наразі їм відведеної площі не вистачає. Якщо ж у процесі реорганізації їх переведуть до обласної клінічної лікарні, то невідомо чи там знайдеться необхідні для повноцінного обслуговування пацієнтів приміщення.

Представниця департаменту Любов Крикливець запевняла, що наразі йдеться лише про скорочення ліжкомісць стаціонарного відділення центру. Та й розпорядження, яке було видане керівником департаменту охорони здоров\’я Оксаною Андрієць, потрібне для того, щоб вивчити це питання.

\”Наразі жодного наказу про закриття стаціонарного відділення ендокринологічного диспансеру не було. Керівник Департаменту запропонували головному лікарю ендокринологічного центру надати своє бачення розвитку ендокринологічної служби в області. Загальна стратегія розвитку галузі в області розробляється. Ми не маємо наміру повністю ліквідовувати відділення, звільняти людей\”, – заявила чиновниця.

Медична комісія, заслухавши обидві сторони, вирішили стати на бік працівників ендокринологічного центру.

\”Моя пропозиція – щоб на найближчу сесію винести проект рішення про накладення мораторію про перенесення стаціонару у будь-які лікувальні установи\”, – зазначив Ігор Малишевський.

Медкомісія Чернівецької облради рекомендує накласти мораторій на перенесення ендокринологічного диспансеру до іншого медзакладу (ФОТО+ВІДЕО)

Джерело