У Чернівцях ремонтуватимуть відділення радіології обласного онкологічного диспансеру

Відповідно до домовленостей, досягнутих в рамках спільного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Міністра закордонних справ Румунії Теодора-Віорела Мелешкану до Чернівецької області 11 січня 2018 року, між Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Державним агентством з питань надання міжнародної допомоги (Румунія) підписано План заходів з підготовки та реалізації проекту з ремонту відділення радіології Чернівецького обласного онкологічного диспансеру. Про це інформує прес-служба ОДА.
В рамках реалізації зазначеного Плану заходів сьогодні, 12 липня 2018 року, за участі голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука відбулося  підписання Угоди на реалізацію проекту«Реконструкція приміщень (корпуси А, Б) Чернівецького обласного онкологічного диспансеру за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 242 в частині ремонту відділення радіології». Проект є частиною річного плану міжнародного співробітництва щодо розвитку та гуманітарної допомоги на 2018 рік, що реалізується за підтримки МЗС Румунії.
Партнерами в проекті визначено: з української сторони – управління капітального будівництва Чернівецькоїобласної державної адміністрації в особіначальника управління Олександра Пуршаги;з румунської сторони –  Державне агентство з питань надання міжнародної допомоги при МЗС Румунії в особі заступника Генерального директора Чезара Кетеліна Маріна.
Як повідомив голова облдержадміністрації, вартість проекту складає 75 тис. євро грантових коштів, які мають освоїти до кінця 2018 року.