Астролог назвав дату закінчення епідемії коронавірусу Влад Росс стверджує, що коронавірус піде в середині квітня

Влад Росс стверджує, що коронавірус піде в середині квітня

 
Астролог Влад Росс дав прогноз щодо закінчення епідемії коронавірусу, перший випадок якого у вівторок, 3 березня, зафіксували в Україні. Він стверджує, що коронавірус ослабне у квітні, а  ситуація в світі скоро стабілізується.  

 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю “24 каналу“.

Зірки передбачали появу коронавірусу?

Так, особисто я говорив про це ще в 2019 році, роблячи прогноз на рік нинішній. Попереджав, що важким буде січень. Зійшлися дві планети, несучи масштабні нещастя для Землі. Це Плутон і Сатурн. Плутон – це символ пекла, бога підземного царства Аїда. Я говорив, що може постраждати дуже багато людей. Власне, це і сталося.

Але додам ще, що ситуація могла бути набагато гіршою. І жертв більше. Але уряд Китаю дійсно зробив все від нього залежне, щоб зменшити поширення вірусу.

Ситуація буде погіршуватися або поліпшуватися?

Розбіжність Плутона і Сатурна починається в кінці лютого – початку березня. Це означає, що епідемія піде на спад. Але небезпека залишиться, поки Меркурій в Рибах. Риби – це як раз про хвороби, які поширюються повітряно-крапельним шляхом. Це не тільки коронавірус, але й будь-який грип.

А як тільки Меркурій перейде в знак Овна, коронавірус піде. Це станеться у середині квітня. До кінця квітня люди почнуть приходити в себе, стане зрозуміло, що цей вірус не такий небезпечний, як зараз здається.

Кажуть, епідемію передбачала Ванга…

Так, вона передбачала, що в 2020 році “жовта хвороба може перетворитися в глобальну”. І що порятунок від неї прийде за три місяці, тобто в квітні.

Власне, інформація Ванги й інформація зірок дублюються.

До речі, є ще один нюанс. Найголовніше, що цей вірус боїться тепла. Як тільки температура підніметься до 15 градусів – все.

Зауважте, що у південних країнах немає епідемії, хоча на тому ж острові Балі завжди відпочиває багато китайців. Тому, якщо у мене запитують, куди зараз можна подорожувати, я раджу теплі країни. Сейшели, південні острови, Єгипет.
Але в квітні тепло буде і у нас. І в травні ми будемо тільки згадувати про цю велику заразу.

Чи зачепить епідемія українців?

Епідемія більше торкнулася країн під знаком Козерога і Стрільця. Тому сильно зачепило Китай, який під знаком Козерога та Італію, яка під знаком Стрільця.

А Україна під знаком Тельця, тому у нас непередбачених і складних ситуацій чекати не варто.

Як повідомлялося раніше, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адха Гебреєсус впевнений, жодна країна не повинна заспокоювати себе тим, що вона уникне коронавірусу. За його словами, навіть багаті країни, які докладають всіх можливих заходів, щоб стримати поширення інфекції, «повинні бути готові до несподіванок».

Раніше коронавірус Covid-19 підтверджували в Білорусі, Нігерії, Новій Зеландії, Литві та Нідерландах. Там люди захворіли після відвідин Італії та Ірану. А до цього стало відомо про перші випадки інфікування в Румунії.

Напередодні економіст Нуріель Рубіні, що передбачив фінансову кризу 2008 року, заявляв, що коронавірус Сovid-19 стане набагато більш руйнівним чинником для економіки, ніж хочуть думати більшість інвесторів.