Буковинські поліцейські контролюють дотримання громадянами умов самоізоляції

Співробітники поліції разом з медиками щодня відвідують жителів Чернівецької області, які прибули до України з-за кордону, та перевіряють, чи дотримуються вони обов’язкової 14-денної самоізоляції. Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Провідуючи вказану категорію громадян, правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу й наголошують на важливості дотримання карантинних правил. Поліцейські попереджають про можливі наслідки нехтування обмежувальними заходами та нагадують про передбачену законодавством відповідальність за такі дії.

У разі виявлення фактів порушення умов самоізоляції, співробітники поліції проводять ретельну перевірку та притягують порушників до адміністративної відповідальності. Станом на 3-тє квітня правоохоронці викрили 19 таких порушень.

Відносно осіб, які проігнорували обмежувальні заходи та наражали на небезпеку оточуючих, поліцейські склали адміністративні протоколи за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від 17 до 34 тисяч гривень.

Співробітники поліції вкотре закликають громадян бути відповідальними та суворо дотримуватися правил карантину. Запам’ятайте: вимушені обмежувальні заходи введено заради вашої безпеки, здоров’я та життя!