У Чернівцях 86  медиків, які  перехворіли на COVID-19, отримають  понад півмільйона гривень грошової допомоги

Список  медичних  та інших працівників закладів охорони здоров’я, розташованих на території міста Чернівці, у яких було підтверджено захворювання на СОVID – 19, для  отримання   грошової допомоги затвердив 15 липня  виконавчий комітет міської ради. У списку  86  працівників, в тому числі  53 працівника міської лікарні №1, 16 працівників  – міської лікарні №4, 15 працівників – міської поліклініки №1,  по одному працівнику – міських поліклінік №2 та №3.

Два  медика, які перехворіли на СОVID – 19 у  важкій формі, отримають від громади міста грошову допомогу у розмірі 20000 гривень, 11 медикам, у яких була хвороба середнього ступеню важкості, виплатять по 8000 гривень  допомоги, 70 медиків, які перехоріли у легкій формі, отримають по 6000 гривень допомоги, 5 медиків, у яких був безсимтомний перебіг хвороби, – по 2000 гривень.

Загалом буде виплачено 548 тисяч гривень грошової допомоги. Збір заяв на  виплату зазначеної грошової допомоги триває.

Зазначена допомога виплачується медикам та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, розташованих на території міста Чернівці, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, і які були інфіковані під час виконання своїх професійних обов’язків. Допомога надається особам незалежно від місця реєстрації їх проживання.