«Червона» зона на Буковині: в яких містах і селах зараз найбільше хворих

Місто Чернівці на Буковині лідирує за загальною кількістю пацієнтів, які нині хворіють на коронавірус.

Такі дані станом на 28 серпня наводяться у таблиці на сайті РНБО, пише molbuk.ua

Зокрема, зазначається, що нині в місті хворіють 1348 людей. Серед них найбільше – 327 – людей віком від 30 до 39 років.

У Кіцманському районі, який також належить до “червоної” карантинної зони, зараз хворіють на COVID-19 630 людей. Серед них найбільше у Кіцмані (69), у Мамаївцях (61), в Ошихлібах (53) та в селі Лужани (40).

У Заставнівському районі станом на 28 серпня хворіють на коронавірус 263 людини. Найбільша кількість хворих – із Заставної (41), Товтрів (31), Кадубівців (26) та села Вікно (24).

241 пацієнт з коронавірусом наразі зафіксований у Новоселицькому районі, який з понеділка, 31 серпня увійде до “червоної” зони. Тут найбільше хворіють мешканці Топорівців (54 активні хворі). У всіх інших населених пунктах наразі – менше 15 пацієнтів.

У Глибоцькому районі, в якому також з понеділка почнуть діяти посилені карантинні обмеження, зараз 232 людини хворіють на коронавірус. Найбільша кількість хворих зафіксована у Опришенах (22) та райцентрі (20).

Вижницький район також потрапить до “червоної” карантинної зони від завтра. Тут станом на 28 серпня зафіксований 201 активний випадок захворюваності на коронавірус. Спалах хвороби зафіксовано у Мілієвому (50 випадків).

Нагадаємо, згідно з протоколом Державної комісії з ТЕБ та НС, місто Чернівці, Кіцманський, Заставнівський, Глибоцький, Новоселицький та Вижницький райони Чернівецької області увійшли до “червоної” зони карантину, де діють посилені обмеження щодо роботи закладів торгівлі, харчування, громадського транспорту та освіти.

Чернівецька область залишається одним із лідерів за кількістю встановлених нових випадків зараження коронавірусом. Так, минулої доби медики виявили 148 нових випадків COVID-19 на Буковині. Загалом в області від початку пандемії зафіксували вже 10145 випадків хвороби. З них 6192 людини одужали, а 277 померли.

peredplata