Буковинських активістів запрошують долучатись до загальнонаціонального проєкту з моніторингу політик кризового реагування на COVID-19

Благодійна організація  “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” розпочинаєновийзагальнонаціональнийпроєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства.

Мета проєкту — мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

За 4 місяці діяльності ми плануємо виявити найкращі регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, а також запропонувати шляхи покращення наявних місцевих політик у соціально-економічній сфері.

Робота відбуватиметься онлайн в форматі вебінарів та менторської підтримки в 24 областях України через мережу регіональнихкоординаторів/ок. В кожній області вони працюватимутьізпредставникамищонайменше 3-ох міст та 4-ох об’єднанихтериторіальних громад. 

У Чернівецькій області моніторинг проводитиметься у: місті Чернівці, Новодністровській, Хотинській, Глибоцькій, Кострижівській, Недобоївській та Мамаївській об’єднанихтериторіальних громадах.

Якщови—представник/цянеурядовоїорганізаціїчиактивіст/ка з ОТГ чиміста і вам цікаводолучитися до нашоїдіяльності, маєтепитаннящодопроведеннямоніторингу, просимо Вас звертатися до регіональноїкоординаторкиорганізації – Ніколенко-Баєвої Анни за телефоном +380 050 374 10 14 абописати на електронну адресу:

anikolenko-baieva@radnyk.org

Проєкт “Моніторингполітиккризовогореагування на COVID-19 на регіональному і національномурівні силами громадянськогосуспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”запідтримкиЧорноморського Трастового Фонду (BlackSeaTrustforRegionalCooperation), який є проєктомНімецького фонду Маршалла США (GermanMarshallFundoftheUnitedStates).