Розгул карантину на День міста в Чернівцях

У мережі з’явилась світлина з вулиці Ольги Кобилянської під час святкування Дня міста у Чернівцях 4 жовтня.

Це фото опублікував у спільноті “Стопхам Буковина” користувач Сергій Кушнір, – пише МБ. На фото зазначено, що воно зроблене 4 жовтня о 20.00. На вулиці у цей час перебували сотні людей.

Користувачі у коментарях під фото обурюються: “Потім в лікарні місць не вистачить”, “А першими закриють школи і дитячі садки. Тому що тільки там живуть всі віруси!!!”, “Дозволили все, а потім спишуть статистику багато хворих на коронавірус…”, “Побачимо через тиждень…..”, “Жодної людини у масці”.

Заступниця голови Чернівецької ОДА Наталя Гусак каже, що реагувати на це фото не будуть, бо у цьому немає сенсу.

“По-перше, я не впевнена, що це фото реальне, бо з нинішніми технологіями можна зробити, що завгодно. По-друге, як можна реагувати? Якби це, наприклад, було у школі, коли багато дітей зібрали у спортзалі, тоді можна відреагувати, а тут немає сенсу”, – сказала Наталя Гусак.

За словами Наталі Гусак, після Дня міста цілком можливий новий спалах збільшення кількості хворих на коронавірус.

 

“Я передбачала, що кількість хворих може збільшитися після відкриття шкіл та дитсадків, після святкування Дня міста та після виборів. Уже загальновідомий факт, що в Одесі та Дніпрі стало більше інфікованих саме після святкування Дня міста”, – зазначила Наталя Гусак.