У лікарнях Чернівців перебої з електроенергією

Це небезпечно для хворих. Бо вимикаються ШВЛ, кисневі концентратори. І навіть можливі смертельні випадки. так сталося нещодавно на Львівщині, коли померли двоє пацієнтів лікарні, через перебої з електроенергією.

Про проблеми з електрикою під час підготовки до зими говорив лікар-анастезіолог Аносов. Про це писали і показували київські ЗМІ. Та ні керівництво ОКЛ, ні Департамент охорони здоров’я ОДА, ні голова ОДА Осачук  не відреагували на проблему.

Тоді, лікарка-інфекціоністка вищої категорії, новообрана депутатка Чернівецької обласної ради звернулася до керівництва області з проханням негайно втрутитися та виріщити проблему. Адже йдеться про життя людей.

Реакція була миттєва.

Вже серед ночі заступник голови ОДА Наталія Гусак написала у ФБ, що влада працювала і працює над вирішенням проблеми. А у понеділок вранці зібралась надзвичайна комісія ОДА. Через дві години Гусак дала пресконференцію запросивши на неї головних лікарів та спеціалістів ДОЗ.

Ще через 2 години група зацікавлених осіб вже була в ОКЛ. Вони хотіли звинуватити лікарку в тому, що вона безпідставно нагнітає ситуацію. Не вийшло. Бо Ольга Кобевко, як завжди, сказала гірку, але правду. Потрібно вирішувати проблеми, а не шукати винних серед лікарів та медсестер.

Як не прикро, але такий факт був, коли медсестра змушена була робити укол хворому при світлі свічки. Бо електрики не було.

Сам губернатор Осачук на брифінг не вийшов. Він сховався за спину своєї заступниці. А її виставив на загал ніби “цара-відбувайла”.

 

peredplata