Дев’ятнадцять – померли, 786 – захворіли: управління Держпраці Буковини отримало інформацію про захворювання медиків на СOVID-19.

19 випадків захворювань мають летальні наслідки

786 повідомлень про захворювання медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, надійшло до Управління Держпраці у Чернівецькій області. 19 випадків захворювань мають летальні наслідки. Такими є дані на 22.01.2021 року.

Про це йдеться на офіційному сайті головного управління Держпраці у Чернівецькій області.

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337, триває робота комісій розслідувань.

Завершено роботу 426 комісій. Пов’язано з умовами праці 200 випадків захворювань.

Встановлено, що у 226 випадках захворювання не пов’язані з виконанням безпосередніх професійних обов’язків, про що повідомляють у відділі з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Загалом до територіальних органів Державної служби України з питань праці надійшло 37 381 повідомлення про захворювання працівників медзакладів гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

peredplata