Школи на Буковині можуть перевести знову на дистанційне навчання внаслідок зростання хворих

Школи Буковини рекомендували перевести на дистанційне навчання. Таке рішення під час свого засідання ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Напередодні такі рекомендації область отримала від Міністерства освіти і науки України. Станом на 17 лютого у школах краю на COVID-19 хворіють 233 учні, 152 педагоги, 28 працівників технічного персоналу. Тож слід вжити невідкладних заходів, які допоможуть зберегти здоров’я дітей і вчителів.

«Соціальне дистанціювання учасників освітнього процесу значною мірою сприятиме перериванню ланцюжків зараження, передачі небезпечної інфекції та, врешті, стримуванню епідемії», – повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Окрім того, за словами головної санітарної лікарки Буковини Наталії Гопко, частка дітей у загальному числі хворих на коронавірус останнім часом зросла із 3% до 8%.

– Це незначне зростання, однак діти приносять хворобу родину. 85% недужих зараз у сім’ях, де діти відвідують заклади освіти, – сказала Наталія Гопко.

Крім того, у Чернівцях також майже на 30% перевищено епідеміологічний поріг із захворюваності на ГРВІ. У області цей показник поки в межах норми, але за останній тиждень кількість хворих на гострі респіраторні вірусні і інфекції збільшилася на 17,5%.

Керуючись рекомендаціями обласної комісії ТЕБ та НС, рішення щодо навчання у школах мають ухвалити комісії з питань ТБ та НС в територіальних громадах.

peredplata