У Чернівцях з’явилась ще одна лабораторія, де можна зробити ПЛР-тестування на COVID-19

У шкірно-венерологічному диспансері почали проводити ПЛР-тестування на COVID-19

Відтепер у лабораторії Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру проводять тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Від підготовки матеріалу до отримання результатів потрібно близько 4-х годин. Тож зазвичай пацієнт отримує довідку того ж дня, коли здав аналіз.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

«Питання про відкриття ПЛР-лабораторії постало перед нами давно. Завдяки підтримці обласної влади та їхній співпраці з Фондом боротьби з COVID-19, було виділено кошти для закупівлі обладнання. Також за власний кошт відремонтували старе приміщення, яке відвели під лабораторію. Зараз вона готова виконувати близько 500 тестувань на добу і таким чином допомагати лабораторному центру», – пояснює генеральна директорка Чернівецького обласного шкірно-венерологічного диспансеру Валерія Бойко.

Також в установі видають довідку із результатом ПЛР-тестування англійською мовою. Оскільки є відповідна ліцензія Міністерства охорони здоров`я, роблять документ міжнародного зразка з QR-кодом. Саме такі довідки потрібні для перетину кордону.

peredplata