Поліцейський з Чернівців став чемпіоном України універсального бою

Поліцейський з Чернівців встановив рекорд на чемпіонаті України з універсального бою

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

З 16 по 20 травня у місті Хмельницький проходив чемпіонат України з військово-прикладного виду спорту, в якому взяли участь понад 200 учасників з усієї країни. До складу Національної збірної входили, зокрема, і двоє правоохоронців з Буковини. Один із них, Артур Сергієнко, посів перше місце на цих змаганнях та став чемпіоном України з універсального бою у ваговій категорії до 80 кілограм. Інший учасник, Віктор Трагера, виборов два призових місця.

Змагання з універсального бою включали в себе декілька етапів: подолання смуги перешкод, стрільбу, метання ножами та рукопашний бій. У першому етапі  рядовий поліції Сергієнко Артур, інструктор з особистої безпеки відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Чернівецькій області встановив рекорд. Буковинський поліцейський подолав смугу перешкод найшвидше серед усіх учасників, пробігши її за 43 секунди. Завдяки своєму результату рядовий поліції встановив рекорд на чемпіонаті України з універсального бою. Здобувши перше місце, поліцейський також виконав норматив майстра спорту з цього військово-прикладного виду спорту.

Артур Сергієнко професійно займається спортом понад 10 років. Зізнається, досвід та загартованість на численних змаганнях зіграли вирішальну роль на цьому чемпіонаті. Наразі поліцейський готується до чемпіонату Європи з універсального бою, який відбудеться восени цього року в Грузії.

Старший інспектор тренінгового центру ГУНП в Чернівецькій області посів два призових місця. Зокрема, 2 – у розділі «лайт» у ваговій категорії до 85 кілограм та 3 місце у розділі «класика». Поліцейський каже, перемоги на чемпіонатах такого рівня лише додають впевненості, щоб гідно представляти правоохоронні органи.

 

peredplata