На Буковині згортають частину “ковідних” ліжок

“У лікарні жодного хворого з COVID”. На Буковині згортають частину ліжок для інфікованих

У Чернівецькій області зменшилась кількість інфікованих коронавірусом, через це у лікарнях згортають “ковідні” ліжка. Частина районних закладів повертається до звичної роботи вперше за майже півтора року пандемії.

У районній лікарні Новоселиці впродовж тижня немає жодного пацієнта з підтвердженим коронавірусом. До того у терапевтичному відділенні майже рік лікували інфікованих пацієнтів. Зараз за добу в області виявляють приблизно 30 нових хворих, у лютому ж могли шпиталізувати до 170 важких пацієнтів.

Медсестра Ірина Трипадуш розповідає, що зменшення кількості інфікованих полегшило роботу. Тепер можуть працювати без захисних костюмів.

“Іноді пацієнти кричали, бо їм було погано. Ти намагаєшся швидко одягти костюм, але не встигаєш і біжиш до них. Це велика відповідальність”, — каже Ірина.

Раніше в Чернівецькій області було 12 госпітальних баз де приймали інфікованих, тепер їх скоротили до семи. Важких пацієнтів шпиталізують у заклади Чернівців та обласну лікарню, сказав Суспільному керівник обласного департаменту охорони здоров’я Олег Чорний.

Джерело: Суспільне Буковина

peredplata