На Буковині із моніторинговою місією перебувають фахівці ВООЗ

Боротьба Буковини із COVID-19 – приклад успішної взаємодії всіх медичних ланок. Досвідом краю можуть користуватися інші регіони України. Про це ішлося під час протокольної зустрічі заступників голови Чернівецької ОДА Богдана Ковалюка та Наталії Гусак із фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров’я. 

Вони прибули в область, аби перевірити результати підтримки регіону ВООЗ та ЄС у рамках спільного проєкту у відповідь на COVID-19.

«Чернівецька область першою в Україні взяла на себе коронавірусний удар. Ваші медики гідно протистоять COVID-19. Ми надалі успішно співпрацюватимемо з вами. Зокрема, проводитимемо навчання для медичних працівників Буковини, удосконалюватимемо методи дослідження тощо», – сказав представник ВООЗ і Глава Національного бюро ВООЗ в Україні, доктор Ярно Хабіхт.

Під час зустрічі говорили також про підготовку до нової хвилі коронавірусу. 

«Будучи першими борцями із COVID-19 в Україні, ми розробили власний механізм протистояння вірусу. Дякуємо ВООЗ за підтримку в цьому напрямку. Окрім удосконалення надання медичних послуг в області, ми плідно працюємо над нарощенням темпів вакцинації, аби убезпечити від недуги якомога більше буковинців», – зазначив Ковалюк Богдан.