У Чернівецькій області під час оздоровчої кампанії працювало 45 таборів

Підсумки проведення літної оздоровчої кампанії у Чернівецькій області

Загалом в Чернівецькій області під час оздоровчої кампанії працювало 45 таборів, з них – 12 стаціонарних (3 наметових табори, 9 заміських закладів оздоровлення), 33 пришкільних (з них – 1 табір праці та відпочинку, 28 – літніх мовних таборів та 4 табори з денним перебуванням).

До початку роботи було проведено 10 моніторингових обстежень пришкільних таборів з організацією харчування, без порушень. Перед початком оздоровчої кампанії  у пришкільних таборах з організацією харчування погоджене перспективне двотижневе меню та проведені лабораторні дослідження води – результат негативний.

Також, до початку оздоровчої кампанії здійснено 10 моніторингових обстежень закладів оздоровлення та відпочинку у сфері дотримання вимог санітарного законодавства, з них 9 – комісійно та 1 працівниками управління за заявою власника, було виявлено порушення у 4 таборах (відсутність дезінфекційних засобів на одну зміну, будинки для проживання потребують проведення поточного ремонту, на харчоблоках недостатньо технологічного обладнання).

Впродовж оздоровчої кампанії було здійснено 28 заходів державного нагляду (7 – планових (3 порушення, 3 приписи), 7 – позапланових (2 – на виконання припису, 5 – по заяві власника, 3 порушення, 3 рек. листа) та 14 моніторингових перевірок (6 порушень, 1 припис). 

Окрім того, Головне управління взяло участь в акредитації 3 позаміських закладів оздоровлення.

Перед початком оздоровчої кампанії  у всіх закладах оздоровлення та відпочинку з організацією харчування погоджене перспективне двотижневе меню та проведені лабораторні дослідження води – результат негативний.  Порушень вимог санітарного законодавства не встановлено.

З проведенням лабораторних досліджень обстежено 7 пришкільних таборів (1 відхилення питної води по бак. показниках (Джура, Вижницький р-н),12 – в позаміських оздоровчих закладів (1 відхилення питної води по бак. показниках («Дністер плюс», м. Чернівці) та 2 дослідження в наметових таборах (без відхилень).

Також, відповідно до програми ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура ») – «Джура-2021»: Буковинська Січ» її проведення розпочалось з 17 по 29 липня 2021 року на базі 4-х закладів освіти області. Перед початком гри всі заклади були обстеженні, порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.