Важливе за день: “помаранчева” зона, дистанційне навчання, дотримання правил карантину

Через стрімке поширення COVID-19 на території Чернівецької області, в регіоні запроваджено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Він передбачає додаткові карантинні обмеження, покликані зупинити розповсюдження коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Зокрема, враховуючи збільшення випадків COVID-19 серед дітей, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запровадила з 21 січня дистанційне навчання в закладах освіти.

Вказане рішення стосується навчального процесу в школах, ліцеях, училищах, технікумах, коледжах, а також мистецьких, музичних, спортивних школах, секціях і закладах вищої освіти, розташованих на території Чернівецької області. Решта карантинних обмежень відповідають визначеним для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Співробітники ГУНП в Чернівецькій області у складі мобільних груп продовжують стежити за дотриманням правил карантину. Правоохоронці проводять з громадянами роз’яснювальну роботу щодо важливості неухильного дотримання протиепідемічних заходів та реагують на виявлені порушення відповідно до чинного законодавства.

Так, у період з 13 до 19 січня співробітники поліції перевірили майже 3 тисячі об’єктів. За результатами проведених перевірок поліцейські склали 48 адміністративних протоколів для притягнення порушників до відповідальності.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до власного здоров’я та неухильно дотримуватися карантинних обмежень.

Уникайте скупчень людей, використовуйте захисні маски чи респіратори, а також антисептики.