Буковина має високий ризик потрапити до «червоної» зони

Буковина усе ще має високий ризик потрапити до «червоної» зони карантинних обмежень, хоча ситуація із захворюваністю на COVID-19 за останніх кілька днів трохи стабілізувалася. Про це під час брифінгу розповіла головна санітарна лікарка області Наталія Гопко. 

«Наразі ми перебуваємо на «помаранчевому» рівні. Уже кілька днів маємо перевищений показник, який відображає кількість госпіталізованих за 7 днів на 100 тисяч населення. Крім того, близький до граничного значення коефіцієнт позитивних випадків. Як відомо, державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зараховує до «червоної» зони регіони, де упродовж трьох днів поспіль перевищено щонайменше два з шести контрольних показників», – пояснила Наталія Гопко. 

За її словами, в області уже понад тиждень діють жорсткіші, ніж передбачає «помаранчевий» рівень обмеження, зокрема, заклади освіти переведено на дистанційну форму навчання до 7 лютого. 

«Ці заходи реально працюють, тенденцію до стабілізації ми пов’язуємо із їх запровадженням», – сказала головна санітарна лікарка. 

Водночас, ситуація із захворюваністю на COVID-19 досі нестійка, тож чи повернуться діти за парти, обласна комісія ТЕБ та НС вирішуватиме ближче до кінця тижня.

Джерело: ОДА

peredplata