Антон Кохановський був першим мером Чернівців, на честь якого назвали вулицю у місті. Такої честі удостоївся за розбудову міста, яке на рубежі ХІХ-ХХ століть набуло рис європейського. Вперше на посаду бургомістра обраний одноголосно. 49-річний Антон Кохановський тоді вже був добре відомою і шанованою людиною.
Народився 17 листопада 1817 р. у сім’ї дрібного урядовця у Тернополі. Через п’ять років сім’я, шукаючи кращого життя, перебралася до Чернівців. Після навчання у гімназії та “філософському закладі” у Чернівцях, Антон Кохановський поступає на правовий факультет Львівського університету, по його закінченні працює у Станіславі. У 1850 р. повертаєся у Чернівці і майже 25 років віддав праці в адвокатурі. Ставши мером, не залишав адвокатської практики, і у 1868 р. обрали його ще й головою Буковинської палати адвокатів.
Як бургомістр був й депутатом Буковинського крайового сейму і впродовж 1868-1874 рр. займав ще й посаду віце-маршалка, тобто заступника голови сейму. А в 1874 році його обирають маршалком сейму. Праці на цій посаді він віддав десять років. У 1887 р., уже у 70-річному віці, депутати знову виявили йому довір’я і він з ентузіазмом взявся за міські справи: вводиться в дію водогін джерельної води з Рогізної, починає працювати теплова електростанція. 5 лютого 1896 р. на вулицях включається електричне світло, прокладається трамвайна лінія і 18 липня 1897 р. через місто проїздить перший трамвай. Невдовзі починається покриття вулиць бруківкою, ведеться спорудження міського театру…
Праця Антона Кохановського була високо поцінована. За життя удостоюється диплома почесного громадянина Чернівців, у 1896 р. одержує титул барона. У 1905 році, зважаючи на свій вік, він попросив увільнення від обов’язків бургомістра. Тоді ж міська рада присвоїла йому звання почесного президента Чернівців.
10 вересня 1906 року перестало битися серце господаря і “батька міста”. З почестями був похований па Руському кладовищі у родинному склепі. Його портрет нині прикрашає зал засідань міської ради, яка потурбувалася разом з Товариством охорони пам’яток історії і культури про реставрацію родинного склепу. У центрі міста відкрито на честь Антона Кохановського меморіальну дошку, встановлено муніципальну премію його імені.