Буковинські промисли та туристичні маршрути представили на фестивалі «Мандруй Україною»

Старовинне ткацьке ремесло, традиційну вишивку та різьблення на дереві представила делегація з Буковини на всеукраїнському фестивалі туристичних маршрутів та народно-художніх промислів «Мандруй Україною», який тривав у Києві, в музей просто неба «Пирогово».

Так, керівниця Школи буковинської тайстри Одарка Кучерява, майстрині Олена Ясінська та Марія Ващук привезли із собою ткацький верстат та проводили майстер-класи із виготовлення автентичних гуцульських торбин. Дарина Стасюк із Кіцманщини презентувала характерні для регіону вишиванки, а Галина Олійник із Вижниччини – різьблені дерев’яні тарелі. 

Туристичні магніти та маршрути Буковини продемонстрували Департамент регіонального розвитку ОДА спільно із Асоціацією працівників туристичної сфери «Туристична Буковина» та туристично-інформаційним центром Чернівців.

Гості фестивалю могли скуштувати крафтові продукти краю – сири та мед. Їх охочим пропонували сироварня «Добрі ґазди» та родинна пасіка сім’ї Филипчуків. 

На сцені фестивалю Буковину представляв народний ансамбль «Гердан».

Фестиваль-ярмарок «Мандруй Україною» відбувся у Києві вперше, приурочено його до 30-ї річниці Незалежності нашої країни. Із 22 до 24 серпня у скансені «Пирогово» свої вироби, гастрономічні та туристичні цікавинки демонстрували представники усіх куточків України.