Карпатська мольфарка приголомшила українців пророцтвом на 2021 рік

Мольфарка Магдалена Мочіовські розповіла, що Україна повільно, проте рухається до миру, і цей рух продовжуватиметься і надалі. Вона зазначила у 2021 році Україну чекають дуже серйозні зміни.

Про це повідомляє портал “Прикарпаття”.

Так, мольфарка Магдалена і екстрасенс Хаял Алекперов допомогли українцям зазирнути в майбутнє і передбачити, яким буде 2021 рік. Зазвичай мольфарка не любить говорити про політику, проте Магдалена переконана Україна зможе повернути анексовані території через пару десятиліть. Крим сам попроситься назад до складу України. А ось економіка РФ піде на спад і почне в’янути, ресурсів буде все менше, а невдоволення народу продовжить рости.

 
Избавился от сорняков навсегда! По весне обработал участок обычной…

Хаял Алекперов вважає, що нам пора готуватися до загострення на політичній арені. Він пророкує, що Польща відвернеться і буде негативно ставитися до української держави.

Для того, щоб у новому році бути здоровими, мольфарка радить пити чай із меліси зеленої, щоб відновити втрачену через стреси та переживання позитивну енергетику. Магдалена Мочіовські зробила прогноз і щодо ситуації в Україні:

“Однозначно, чекають дуже серйозні зміни нашу державу. Не хочу нікого лякати, але в колі президента я бачу серйозні зміни кадрів, тому що будуть відбуватися серйозні зміни на політичній арені”, – прогнозує мольфарка.

Вона зазначила, що Україна повільно, проте рухається до миру, і цей рух продовжуватиметься і надалі.