Чернівецькі підлітки патрулювали вулиці міста разом з правоохоронцями

Чи не вперше підлітки, яких прийнято називати «важкими», відвідали міліцію не в якості затриманих, а в якості проханих гостей.
Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС області влаштували для підоблікових дітей інтерактивний профілактичний захід під умовною назвою «Міліція на захисті дітей». Метою заходу було переконати підлітків, що міліція не тільки карає, а й допомагає.

Саме тому зустріч розпочалась не з попередження про відповідальність за скоєння правопорушень, а з розповіді про роботу міліції загалом та про завдання окремих підрозділів зокрема. Далі хлопці та дівчата жваво дискутували на тему необхідності професії захисника прав і свобод людини. Ця дискусія дала змогу замислитись над тим, що кожен може стати жертвою протиправних дій, і що саме міліція стоїть на сторожі правопорядку та захисті законних прав громадян.

Після теоретичної частини юним гостям продемонстрували зброю та спецзасоби, які використовують працівники міліції, заступаючи на чергування. Згодом кожен мав змогу під пильним наглядом правоохоронців потримати в руках справжній пістолет та роздивитись і приміряти на себе бронежилет чи каску.

Також діти були присутні і при інструктажі працівників батальйону патрульної служби перед виходом на патрулювання вулиць міста Чернівці. А пропозиція взяти участь у охороні громадського порядку у складі патрульної групи стала справжнім сюрпризом для гостей. Звичайно, ніхто не відмовився, адже не кожен день можна відчути себе справжнім захисником.

На думку працівників кримінальної міліції у справах дітей такі заходи комплексно впливають на виховання дітей і справляють водночас як пізнавальний, так і виховний ефект.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.