На форумі видавців у Львові презентується перший том десятитомника Ольги Кобилянської та інші книги буковинських видавництв

На Форумі видавців, що проходитьу Львові, презентуються книжки буковинських видавництв, зокрема ті, що вийшли у світ за сприяння крайової влади. Так, видавництво «Букрек» представляє на суд читача перший том 10-томного зібрання творів Ольги Кобилянської, упорядкований кафедрою української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Чернівецьким літературно-меморіальним музеєм Ольги Кобилянської.

Редактор видання доктор філологічних наук Володимир Антофійчук стверджує, що десятитомник відкриє сучасному читачеві іншу Кобилянську, позбавлену вибірковості та ідеологічних нашарувань. За його словами, у такому обсязі творча спадщина О.Кобилянської ще не видавалася.

Окрім цього, на форумі представлені інші книги, що видані в рамках комплексної Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Чернівецької області. Зокрема, «Цікаві оповідки зі щоденника Тараса Шевченка», приурочена 200-річчю Кобзаря і упорядкована Олександром Мельниченком, «Магія слова для всього живого» Надії Бабич, каталоги творів талановитих буковинських мисткинь Одарки Киселиці та Августи Кохановської, довідник про інформаційний простір Буковини, упорядкований Дмитром Миронюком, та інші.

Нові власні книги, а також видавництва «MeridianCzernowitz», презентує на львівському форумі і буковинське видавництво «Книги-ХХІ».

Джерело – прес-служба ОДА.

peredplata