Інвестиційний фонд «Буковина» виділить кошти на реалізацію бізнес-ідей чернівецьких студентів

Студенти Чернівецької області змагатимуться у конкурсі бізнес-ідей, ініціатором проведення якого виступила Чернівецька обласна колегія Всеукраїнської студентської ради при МОН України за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації та інвестиційного фонду «Буковина».

Взяти участь у конкурсі можуть студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, професійних коледжів, технікумів та їх структурних підрозділів у Чернівецькій області. Журі конкурсу приймає до розгляду як індивідуальні розробки, так і перспективні ідеї, розроблені групою студентів. Щоб взяти участь у конкурсі, достатньо заповнити та надіслати анкету учасника на спеціальний сайт з 1 жовтня до 1 листопада 2013 року. Організатори очікують надходження кількох сотень бізнес-проектів.

У журі конкурсу входять експерти та досвідчені підприємці. Вони оцінять ідеї студентів і перспективи їх практичної реалізації. До 8 листопада 2013 будуть відібрані проекти, допущені до участі у змаганнях. А 28 листопада будуть оголошені призери конкурсу, які отримають можливість розробити бізнес-плани своїх проектів за участю фахівців інвестиційного фонду «Буковина».

Інвестиційний фонд «Буковина» створений в 2012 році з ініціативи Голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа. Інвесторами фонду виступили Дмитро Фірташ і чотири чернівецьких бізнесмени: генеральний директор, голова правління компанії «Трембіта» Стелла Станкевич, президент компанії «Техно Плюс» В\’ячеслав Добровольський, генеральний директор «Чернівецького машзаводу » Віктор Сідляр та генеральний директор компанії «Джерельце» Іван Семенюк. З моменту створення інвестиційний фонд «Буковина» профінансував 10 проектів чернівецьких підприємців.

Більше інформації про регіональний конкурс бізнес-ідей та інвестиційний фонд «Буковина» можна знайти на сайті http://www.smeua.com/ru/, а також у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/SmeFund та ВКонтакте http://vk.com/smeua, http://vk.com/idea_cv.

peredplata