Бюджет Чернівців додатково отримав 11 млн. гривень надходжень єдиного податку

Про це повідомив начальник ДПІ у м. Чернівцях Ярослав Городенський.
Платники єдиного податку – юридичні особи та приватні підприємці протягом цього року сплатили до бюджету 49,0 млн. грн., що на 11 млн. грн., або майже на 30 % більше, ніж минулоріч.
Приватні підприємці перерахували до скарбниці 35,4 млн. грн., що на 7,8 млн. грн. більше минулорічних показників; надходження від спрощенців – юридичних осіб цього року зросли на 3,3 млн. грн. і складають 13,6 млн. грн.
Наразі на обліку в ДПІ у м. Чернівцях перебуває понад 38 тис. платників податків. Серед них спрощену систему оподаткування обрали більше третини підприємців. При цьому кількість фізичних та юридичних осіб, які працюють за спрощеною системою оподаткування на теренах нашого міста, продовжує зростати.
За словами керівника чернівецьких податківців спостерігається тенденція до збільшення надходжень за рахунок сплати єдиного податку. Стабільному і ритмічному забезпеченню коштами місцевого бюджету завдячуємо, насамперед, працюючим чернівчанам та сумлінним роботодавцям, котрі є активними гравцями у бізнесі.
«Нині діюча модель оподаткування для підприємців сприяє приватній підприємницькій ініціативі. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів для взяття на облік. Достатньо лише подати відповідні документи державному реєстратору. Крім того, відтепер спрощена й сама процедура реєстрації і проходить вона за принципом «єдиного вікна», що дозволило суттєво скоротити документообіг та час підприємців», – зазначив Ярослав Городенський.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях щиро дякує чернівецьким бізнесменам за збереження позитивної динаміки податкових надходжень, високий рівень податкової культури, який дає можливість забезпечувати стабільне та прогнозоване наповнення бюджету.

Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata