На Буковині з 11 по 17 листопада відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху

Захід проходитиме в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020рр.).

Завдання Тижня БДР – консолідація зусиль державних інститутів, громадських організацій, наукової спільноти для підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

З цієї нагоди у Києві відбудеться Форум національного Партнерства з безпеки дорожнього руху. Тема безпечного руху обговорюватиметься на науково-практичних конференціях з участю науковців, фахівців з цього питання.

У свою чергу, Державтоінспекція, в тому числі і ДАІ Буковини, проведе профілактичні заходи «Пішохід», «П’яний за кермом — злочинець», «Безпечна швидкість», благодійну акцію «Здай кров – врятуй життя», низку профілактичних заходів з участю засобів масової інформації.

Довідково.

В Україні для забезпечення безпеки дорожнього рухувже зроблено досить багато. Із залученням міжнародних організацій були започатковані соціальні проекти, направлені на боротьбу з аварійністю на дорогах. Постійно вдосконалюється законодавство у цій сфері, посилена профілактична робота з населенням. У березні цього року Урядом прийнята Державна цільова програма підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року.

Такі дії вже дали свої результати – у 2013 році вдалося не лише стримати зростання аварійності на автодорогах держави, але й забезпечити позитивну динаміку зниження кількості автопригод, загиблих і травмованих в них людей.

Однак ситуація все ще залишається складною: в середньому за добу на автодорогах України в дорожньо-транспортних пригодах гинуть 12 ociб та травмуються більше 100 учасників дорожнього руху.

Для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля органів державної влади, громадських організацій, наукового співтовариства, засобів масової інформації та суспільства загалом. Дотримання Правил дорожнього руху, засад безпечної поведінки та культури на дорозі, взаємодопомога – це основи безпечної та комфортної участі у дорожньому русі. І це повинен розуміти кожен з нас.

Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області