«Сервіс для платників» із солодким присмаком

Впродовж цього року для платників запрацювало чимало сучасних електронних сервісів, як у податковій так і у митній сферах, що цілком відповідає вимогам бізнесу і часу. Спрощення адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного соцвнеску, антикорупційні ініціативи та законодавчі зміни, запроваджені Міндоходів – все це спрямоване на поліпшення спілкування із платниками та підтримку інтересів бізнесу.

Нещодавно у Центрі обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернівцях відбулася презентація нової брошури Міністерства доходів і зборів України під назвою «Сервіс для платників». Чернівчани, які завітали до Центру під час презентації, мали можливість отримати в подарунок не лише видання, а й приємне доповнення – солодощі.

За словами начальника ДПІ у м. Чернівцях Ярослава Городенського, у брошурі зібрана інформація про комплекс послуг, які надають Центри обслуговування платників; про види податкової звітності, які можна подавати в електронному вигляді; покроково розписано алгоритм подання звітності в електронному вигляді, надано інформацію про дію сервісу «Пульс»; роз’яснено порядок отримання консультацій від фахівців Міндоходів. Також виокремлено переваги «Електронної митниці» та декларування доходів он-лайн. Отримати брошуру платники можуть безкоштовно в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Чернівцях.
Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata