За право торгівлі чернівчани сплатили понад 1,6 млн. грн.

Платниками податків – власниками торгових патентів протягом І кварталу цього року сплачено до місцевого бюджету понад 1,6 млн. грн. збору, що на 66,0 тис. грн. більше, ніж у минулому році.
Наразі платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності є 722 чернівецьких платників (в т.ч. 362 – юридичні особи та 360 підприємців), які придбали 1158 торгових патенти.
ДПІ у м. Чернівцях ГУ Міндоходів у Чернівецькій області звертає увагу власників патентів на необхідність своєчасно вносити плату за торговий патент – не пізніше 15 числа місяця, що передує звітному місяцю або кварталу.
Також нагадуємо, що з 21.03.2014 року набрали чинності нові форми торгових патентів затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 №867 «Про затвердження форм та Порядку заповнення торгових патентів, форми Заявки на придбання торгових патентів»:
• торгового патенту (короткотермінового) на провадження торговельної діяльності;
• торгового патенту (пільгового) на провадження торговельної діяльності;
• торгового патенту на провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних побутових послуг, торгівлі валютними цінностями, діяльності у сфері розваг;
• заявки на придбання торгового патенту.
Затверджено новий Порядок заповнення торгового патенту, згідно якого бланки торгових патентів вже не є бланками суворого обліку.

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях