На Хотинщині виявили аж 8 артилерійських снарядів

За інформацією прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області 16 травня на території Чернівецької області виявлено 8 застарілих вибухонебезпечних предметів. Так, у селі Каплівка Хотинського району на відкритій території під час здійснення господарських робіт виявив невідомі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Фахівці групи піротехнічних робіт Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які прибули на місце події, встановили, що знайдені предмети є артилерійськими снарядами калібру 76 мм часів Першої Світової війни у кількості 7 одиниць.

Ще один артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Першої Світової війни виявлено в селі Топорівці Новоселицького району місцевим мешканцем під час проведення земельних робіт на земельній ділянці. Піротехніки вилучили всі знайдені предмети та знешкодили їх у встановленому порядку.

З початку року на території Чернівецької області виявлено 23 застарілих вибухонебезпечних предметів минулих світових війн. Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує громадянам: при виявлені підозрілого предмету потрібно неухильно дотримуватися правил безпеки. В жодному разі не торкайтеся його. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Проте якщо таких немає, можна використати будь-які підручні засоби. Після цього слід відразу зателефонувати до народної служби порятунку 101.

Новини Партнерів