У Чернівцях будуватимуть багатоповерхівки, мости та набережні

У Чернівцях будуватимуть багатоповерхівки, мости та набережні Генеральний план міста Чернівці затвердили на нещодавній сесії Чернівецької міської ради. Він діятиме до 2032 року, адже розроблявся на 20 років.

«У зв’язку з покрашенням екологічної ситуації у місті, а також із тим, що деякі об’єкти внесені до культурної спадщини ЮНЕСКО, основним акцентом генерального плану залишився розвиток туризму, а також галузі, які з ним пов’язані» – заначив головний архітектор Чернівців Сергій Гомонович.

Генплан також передбачає, що у Чернівцях більше будуватимуть багатоповерхівок. «Місто має розбудовувати ся. Якщо раніше було співвідношення: 70% – багатоквартирне житлове будівництво і 30% – індивідуальне, то тепер лише 14% площі відведено під індивідуальне житлове будівництво».
Серед районів, котрі будуть забудовуватись під багатоквартирне житлове будівництво – проспект Незалежності, вул.Сторожинецька (правий бік), Рівненька, Героїв Майдану, Миру, Щербанюка, а також район озера на вулиці Винниченка, де планують побудувати пляж та відпочинкову зону.

Промислові ж об\’єкти в районі вулиці Прутської будуть перенесені в інше місце, натомість там планують створити потужну рекреаційну зону.

\”Планується будівництво набережних, а також двох пішохідних мостів, що зв\’язуватимуть Садгірський і Шевченківський райони міста, – зазначив Гомонович. – Також, сподіваємось, що зрушить з місця будівництво аквапарку\”.

Новини Партнерів