Громадсько активну молодь запрошують на навчальний табір “ Youth – ACTING”

З 28 червня – по 2 липня 2014 року в Рівненській області Молодіжна громадська організація «Молодь-Діє» вдруге організовує літній табір для активної молоді України. Табір носить назву “ Youth – ACTING”.

Організатори проекту мають на меті залучення молодих та ініціативних осіб до громадської активності, навчання їх через проведення тренінгів та через реалізацію громадських проектів, створення комунікаційного майданчика між активістами з різних регіонів України.

Важливою частиною цьогорічного табору є те, що організатори хочуть зібрати активну молодь із усієї України не виключаючи Крим,, який є частиною невід’ємною частиною України.

Учасниками літнього табору можуть стати молоді та ініціативні люди, що мають активну громадську позицію та поважають Україну та її історію.
В якості тренерів будуть запрошені успішні та неординарні особистості, котрі залюбки поділяться з учасниками досвідом, підкажуть шляхи вирішення певних проблем, подискутують на теми які цікаві учасникам.

Участь у заході можуть взяти всім активні молоді люди, які прагнуть реалізуватися, об’єднувати Україну та діяти, для цього потрібно лише заповнивши аплікаційну форму на сайті проекту. Реєстрація учасників з усіх міст України триває до 21 червня 2014 року.

Квота на кожний обласний центр – 3 активіста. В цілому на табір організатори відберуть 75 учасників. Про результат відбору всі учасники будуть повідомленні електронною поштою 22 червня 2014 року до 23.00.

Новини Партнерів