Вже третій день шукають грибника з Коломиї

В Івано-Франківській області уже третій день розшукують 58-річного жителя міста Коломиї, який у п’ятницю, 20 червня, пішов по гриби в урочище Медвежа поблизу села Люча Косівського району і заблукав, передає УНН з посиланням на управління з НС облдержадміністрації.

Повідомила рятувальників про заблукалого чоловіка його дружина у суботу, 21 червня, близько 12.00. До місця події направили гірських рятувальників Косівського пошуково-рятувального відділення (4 чол. та 1 од. техніки), а також працівників кінологічного відділення облуправління ДСНС (5 чол., 4 собаки та 1 од. техніки). О 21.00 в зв’язку з настанням темної пори доби пошукові роботи призупинили.

У неділю, 22 червня, пошуки грибника продовжили 5 груп. Для цього залучили 51 чоловіка та 5 од. техніки, в т.ч. від облуправління ДСНС 23 працівники та 4 од. техніки, 4 працівники міліції, 6 чоловік та 1 од. техніки Кутського держлісгоспу, 6 мисливців, єгерів та 12 місцевих жителів. У ході пошуків обстежили урочища Лючинська Толока, Няжин, Середня Гора, Дубовий Лючинський, Дубовий Яблунівський, Медвежа, Тарниця, Симуляк, Медвежиця, Явірник. Заблукалого грибника не знайшли.

Станом на 19.30 пошукові роботи призупинили. Їх продовжать сьогодні.

peredplata