У Сокирянську виправну колонію № 67 намагалися передати спиртні напої

Протягом минулого тижня працівники Сокирянської виправної колонії № 67 двічі попередили спробу передачі заборонених предметів для засуджених, які утримуються в установі. Повідомляє прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області.

Так 27 червня 2014 року, під час огляду вмісту посилки яка надійшла засудженому Б., молодшим інспектором відділу нагляду і безпеки з видачі посилок (передач) і бандеролей було виявлено та вилучено вино «Портвейн» заводського упакування ємкістю 1 літр.

Пізніше, 1 липня 2014 року, під час огляду передачі від громадянки, яка прибула на тривале побачення до засудженого О. було виявлено та вилучено пакет з прозорою рідиною, яка мала специфічний запах спирту, ємкістю 1 літр, який знаходився в пачці з соком «Наш сік».

Після отримання висновку спеціаліста, матеріали по факту виявлення та вилучення під час спроби передачі в зону, що охороняється забороненої рідини буде направлено до суду для прийняття рішення згідно ст.188 Кодексу України про адміністративні правопорушення.