До Чернівецького СІЗО завітали члени спостережної комісії та тележурналісти

До Чернівецького СІЗО завітали члени спостережної комісії та тележурналісти    4 вересня 2014 року Чернівецький слідчий ізолятор відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області відвідали члени обласної спостережної комісії та тележурналісти Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії «Буковина».

Головна мета таких візитів це перевірка умов тримання ув’язнених та засуджених, які утримуються під вартою у слідчому ізоляторі. Адже важливим механізмом перевірки дотримання прав людини у місцях позбавлення волі є громадський контроль за діяльністю установ виконання покарань.
В рамках візиту гості здійснили обхід території СІЗО, відвідали режимний корпус, де утримують засуджені та ув’язнені, побували у приміщені де мешкають засуджені господарської обслуги. Також комісія відвідала кімнату психоемоційного розвантаження для осіб, які утримуються під вартою Окрім того члени спостережної комісії побували в кімнаті довгострокових побачень, в церкві, яка знаходить на території слідчого ізолятора, а також відвідали крамницю, медичну частину, харчоблок та пекарню де отримали змогу скоштувати свіжоспечений хліб.
Голова спостережної комісії Ярослав Кушнірик зауважив, що умови утримання та матеріально-побутовий стан у Чернівецькому СІЗО знаходяться на належному рівні. Також члени комісії дали позитивну оцінку крокам адміністрації слідчого ізолятора по підготовці до опалювального сезону. З метою економії тут проводиться робота щодо переобладнання газових котелів під тверде паливо.

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

peredplata