Міндоходів Буковини: для отримання електронно – цифрового підпису затверджений новий перелік документів

Повідомляють фахівці Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області та відзначають, що з 22 серпня 2014 року почав діяти оновлений Регламент АЦСК ІДД Міндоходів.

Зокрема, згідно з оновленим Регламентом для отримання послуг електронного цифрового підпису фізичній особі необхідно надати наступні документи:

• заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця) встановленого зразка із згодою на обробку персональних даних підписувача, у двох примірниках;

• копія паспорта підписувача (копії 1 – 2 сторінок (3 – 6 за наявності відміток) та сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчена підписом власника;

• копія посвідки на постійне (тимчасове) місце проживання або паспорт громадянина іншої країни із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову (для іноземних громадян);

• копія картки платника податків, засвідчена підписом власника (тільки для посадових осіб, які уповноважені на підписання звітності). За наявності у паспорті громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків відповідно до вимог п. 12 Положення, затвердженого наказом Міндоходів від 10.12.13 р. №779, замість копії облікової картки платника податків може бути подана копія сторінки паспорта громадянина України з відповідною відміткою, засвідчена підписом власника. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову.
Слід відмітити, що з початку діяльності акредитованого Центру сертифікації ключів при Головному управлінні Міндоходів у Чернівецькій області біля 18 тис. платників податків стали активними користувачами ключів електронного цифрового підпису. З них, понад 12 тис. або 66,7 відсотка – це фізичні особи – підприємці, 4,5 тис. або 25 відсотків – юридичні особи та більше 1 тис. або 8,3 відсотка – громадяни.

Відтак, тільки у серпні цього року ще 622 платника отримали електронні ключі. І на цей раз, за фізичними особами залишається кількісна перевага як користувачів ключів електронного цифрового підпису – їх 398 або 64 відсотка від загалу.

Інформацію про процедуру отримання електронних ключів та подання документів, платники можуть отримати у відділі реєстрації ключів при ГУ Міндоходів у Чернівецькій області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 «А» кабінет № 110.

peredplata