Понад 94 відсотка платників Буковини обрали звітність з ЄСВ в он – лайн режимі

З початку року до податкових органів Буковини надійшло 75350 звітів з ЄСВ, в електронному вигляді таких отримано 70990 звітів, що складає понад 94,2 відсотки від загальної кількості. Лише 4360 звітів з ЄСВ подані до контролюючого органу на паперових носіях.
Головне управління ДФС у Чернівецькій області звертає увагу платників краю на те, що 7 липня 2014 року пункт 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» доповнено наступним реченням: «У разі надсилання звітності поштою вона вважається поданою в день отримання відділенням поштового зв’язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю».
Такі зміни стали можливими після набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб підприємців за заявницьким принципом».
Нагадуємо, що раніше звітність про ЄСВ, надіслана платниками до контролюючого органу поштою, на відміну від іншої звітності, не вважалася поданою.
Водночас наголошуємо, що за словами самих бізнесменів, вони вже відчули переваги подання звітності в режимі «он-лайн», рекомендуючи усім «електронізувати» звітність з ЄСВ, стверджуючи, що це значно спрощує паперову тяганину. А найголовніше – забезпечує реальну економію часу на доставку звітів до контролюючих органів.
Платникам, які бажають отримати електронні ключі, необхідно тільки звернутись у відділ реєстрації ключів при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200А кабінет № 110.