ДФС Буковини: соціальна значимість сплати податків у новому вимірі

Саме так можна стверджувати про засідання за «круглим столом», що відбулося у Головному управлінні ДФС Буковини з бізнес – спільнотою краю. Основне питання, на якому зосередили увагу учасники зібрання – це критерії ризиків несплати податків та активізація роботи задля виявлення несумлінних бізнесменів.
Розпочав засідання «круглого столу» начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак, який у своєму виступі наголосив: «Сьогодні, всі ми спільно зацікавлені, щоб підприємницька ініціатива мала гідні умови для своєї реалізації, а бюджет відповідно наповнювався податками. Але разом з тим, податківці не бажають сидіти склавши руки і бути лише спостерігачами щодо тих платників, котрі виплачують «чорну зарплату» або мінімізують податки іншим чином. Критерії «сумлінного платника» визначено – разом з вами їх опрацюємо і почнемо ефективно використовувати».
У заході взяли участь два десятки підприємців та волонтери, що допомагають військовим у зоні АТО – Ольга Кобевко та Ольга Гришин-Грищук. Волонтер – Ольга Кобевко, розповіла присутнім про напружену ситуацію, що склалась у забезпеченні воїнів амуніцією, продовольством та теплими речами. Та звернула увагу на те, що на жаль, не всі буковинці і не завжди розуміють, якими зусиллями та сомопожертвою наші бійці на передовій стримують війну і не дають їй розгорітись в наших домівках. Також, п. Ольга закликала присутніх не бути байдужими, об’єднатися і надавати посильну допомогу тим хто відстоює Україну, зокрема, і чесною сплатою податків.
Наприкінці зустрічі, Михайло Сеничак поінформував учасників про пріоритетні напрямки роботи відомства та зауважив, що сподівається на взаємне порозуміння з представниками підприємництва стосовно легалізації ними заробітної плати та відповідно позитивної динаміки надходжень до бюджету.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області